KALİBRASYON LABORATUVARI

Rezonans Kalibrasyon Laboratuvarı kalibrasyon hizmetlerini TS EN ISO/IEC 17025 standartına uygun olarak yürüttüğü kalite sistemi içerisinde gerçekleştirmektedir.

Rezonans Kalibrasyon Laboratuvarı tarafından yayınlanan Kalibrasyon sertifikaları TURKAK izlenebilirlik tebliğine , TS EN ISO/IEC 17025 standart şartlarına uygundur.

Rezonans Kalibrasyon , yemek fabrikalarının termometre,buzdolabı,soğuk hava depoları,daldırma termometre vb. cihazların kalibrasyon ölçümlerini sertifikalı olarak yapmaktadır.Ayrıca endüstriyel sektör , otel , turizm , makine , gıda , otomotiv , kimya , tekstil vb konuda faaliyet gösteren bir çok fabrika ve sektöre hitap etmektedir. Firmamız kalibrasyon firmaları arasında Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarındandır

sıcaklık

Sıcaklık Kalibrasyonu

Sıcaklık kalibrasyon ölçümlerimiz -80 c ile 1200 c aralığında yapılmaktadır.

Devamı

terazi

Terazi kalibrasyonu

Terazi kalibrasyonlarımız 1 mg ile 3000 kg yapılmaktadır.

Devamı
basınç

Basınç kalibrasyonu

Basınç kalibrasyonları Max 1000 bar'a kadar yapılabilmektedir.

Devamı
elektriksel

Elektriksel kalibrasyon

Elektriksel kalibrasyon hizmetlerimizde avometre,multimetre kalibrasyonu , frekas jeneratörü kalibrasyonu , osiloskop kalibrasyonu , voltmetre kalibrasyonu , dc güç kaynağı kalibrasonları ilgili standardlara göre yapılır ve sertifikalandırılır.

Devamı
boyutsal

Boyutsal kalibrasyon

Boyutsal ölçüm cihazlarınızın kalibrasyonu laboratuarımızda veya yerinizde yüksek doğruluk ve hassasiyette ölçümlerle ilgili standardlara göre yapılır ve sertifikalandırılır.

Devamı